11.01.2013

БІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ

Радужные потоки


 Красивые разделители
Коротка біографічна довідка
(буде доповнюватись)
Красивые разделители
  
Линеечка со стрелками
Линеечка указатель
- КРЕДО Василь Миколайович народився 7 грудня в  Києві, через десятиліття після завершення другої світової війни. Мати – українка, народилася поблизу Дністра на Поділлі.  Батько – росіянин, народився поблизу Дону, у Воронезькій області Росії. Батьки відійшли у Вічність на початку III тисячоліття.
Линеечка указатель
- Закінчив філософський факультет Київського університету ім. Т. Г. Шевченка. За фахом – викладач філософських та суспільствознавчих дисциплін.
Линеечка указатель
Його вчителями-наставниками були знамениті філософи-академіки:
ромбики
-Володимир Шинкарук
- Василь Кремень
-Мирослав Попович
- Олексій Онищенко
 ромбики
Линеечка указатель
На 3-му курсі навчання написав наукове дослідження  Визначення філософських категорій- МАЙБУТНЄ, МИНУЛЕ і ДІЙСНЕ, яке отримало 1-ше місце на Всесоюзному конкурсі студентських наукових праць.
Відомий, як філософ-прогнозист, багато його публічних прогнозів здійснилися в суспільному житті України та вселюдської спільноти.
Линеечка указатель
Також успішно завершив курс навчання у 2-річному Народному університеті ораторського мистецтва при Товаристві ЗНАННЯ України за фахом -  професійний лектор.
Його викладачами-наставниками в питаннях ораторського мистецтва були:
ромбики
 -Народний артист України - Ігор Шведов
-Диктор Українського радіо - Петро Бойко
- Диктор Всесоюзного Радіо - Юрій Левітан
- Керівник групи дикторів Центрального телебачення  Ігор Кирилов
ромбики
Линеечка указатель
Він єдиний із студентів вищих учбових закладів  України, успішно пройшов творче стажування у групі дикторів Всесоюзного Центрального телебачення, під керівництвом Ігоря Кирилова, з яким тривалий час підтримував дружні творчі відносини.
 ромбики
ромбики
Линеечка указатель
Після завершення навчання в університеті створив і очолив Київську міську школу ораторського мистецтва молоді, яку на громадських засадах очолює донині в якості Почесного керівника /викладає ораторське мистецтво переважно в духовних учбових закладах/.
Линеечка указатель
 З 1996 р. є ченцем у миру (світським ченцем), проживає переважно у лаврах та монастирях.
Линеечка указатель
- У 1991 р. створює Віршований молитвослов (складений з 55-ти  громадсько-побутових молитов), який виданий тиражем у 100 000 екз.
Линеечка указатель
Також статті про нього наявні в профілі на Google-Академія:
ромбики
http://scholar.google.com.ua/citations?user=cLHIzw4AAAAJ&hl=uk
ромбики 
 Линеечка указатель
   - У 1993 р. завершує  роботу над великим епічно-притчевим твором «Слава Богу» (Віршованим Євангелієм  для дітей), який виходить накладом у 20 000 екз.
- У 1994 р. закінчує Віршовану Біблію для дітей  «Початок», яка виходить також накладом у 20 000 екз.
Усі ці твори отримали офіційне письмове благословення ієрархів найбільших християнських церков України:
ромбики
Блаженнішого Митрополита Володимира 
-Святішого Патріарха Київського Володимира
-Високопреосвященного Кардинала Мар'яна Яворського
Преосвященного єпископа УГКЦ Юліяна  Ґбура
ромбики
Линеечка указатель
- У  1993 р. створює оригінальну філософсько-поетичну трагедію, «Вселенський Суд», яка надрукована незначним накладом.
Линеечка указатель
Влітку 1996 р.,  за сприянням релігійних організацій України, відвідав Святу Землю, яку пройшов пішки всіма місцями, пов’язаними з життям Ісуса Христа. У липні місяці мав надзвичайно важливу нагоду бути на прийомі у Всесвятішого Блаженнішого Патріарха Діодора, яка тривала понад 20 хвилин. Василь Кредо був приємно вражений, що Єрусалимський Патріарх знає про його творчість і в його бібліотеці зберігалися усі видані книжки письменника.   
Патріарх благословив релігійні твори Василя Кредо для використання юними та молодими християнами планети. Письменник показав Патріарху рукопис поетичного щоденника «Київ-Єрусалим» і прочитав деякі вірші. Перекладач перекладав зміст віршів Кредо грецькою мовою. Всесвятіший патріарх емоційно відгукувався на кожен вірш і також благословив цей твір письменника на ознайомлення християн і всіх людей доброї волі. 
- Василь Кредо розповів Єрусалимському Патріарху, що працює над великим  епічним твором «ВОДА», в якому розповість про найжахливішу трагедію в історії всесвітнього християнства – будівництво злочинного Дніпровського каскаду штучних морів, коли було  варварськи знищено й вандально затоплено водою понад 1500-т  населених пунктів, понад 1200-ті християнських храмів, понад 3000-чі  кладовищ з понад 3-ма мільйонами могил із хрестами!
Патріарх Діодор благословив Василя Кредо на написання епопеї «Вода» і попрохав розповісти світу про цю величезну трагедію всесвітнього християнства. За його словами, в разі катастрофи гребель Київського, Канівського, Кременчуцького і Запорізького водосховища, може знести найпотужнішу у світі Запорізьку АЕС, від чого є небезпека загибелі мільйонів людей і знищення десятків країн світу, включно з Святою Землею. Також Василь  Кредо попросив Всесвятішого Патріарха благословити його на цивільно-чернечий спосіб життя в якості християнського письменника і взяв обітницю безшлюбності, оскільки лише в такому випадку він мав можливість повністю зосередитись на письменницькій та просвітницькій діяльності серед дітей та молоді.
 Сам автор наголошував: що перебування на Святій Землі, Зустріч зі Всесвятішим Блаженнішим Патріархом Діодором (Теодором), та його Благодатні Благословення стали найважливішими віхами в його цивільному, релігійному, та творчо-письменницькому житті.
Линеечка указатель
ромбики
Линеечка указатель
- З 1996 р. до 2000-ліття Різдва Христового мав тисячі виступів в Україні та за кордоном серед дітей, молоді та широкої слухацької аудиторії, одночасно ретельно накопичуючи унікальну маловідому серед суспільних верств населення інформацію про вкрай злочинні аспекти будівництва каскаду Дніпровських штучних морів-водосховищ.
Линеечка указатель
В 1995 році був обраний Почесним керівником міжнародної громадської групи незалежних фахівців з питань прогнозування соціальних наслідків катастроф і надзвичайних ситуацій.
 Важлива громадська діяльність Василя Миколайовича відображена у ВІКІПЕДІЇ:
/посилання на його експертні оцінки наявні у багатьох іншомовних Вікіпедіях, його діяльність та творчість відображена у докторських дисертаціях, підручниках, наукових монографіях та статтях (дивіться детально у посиланнях та профілях GOOGLE-Академія в статті про нього у Вікіпедії)/> 
 /натисніть на посилання/>
ромбики
ромбики
 Линеечка указатель
З 2000 р. Василь Кредо припиняє активні виступи через важкі хвороби своїх батьків-інвалідів та значні переслідування  за оприлюднення інформації про небезпечні об’єкти в Україні, які загрожували мільйонам людей. Його переслідували одночасно із знаменитим журналістом Георгієм Гонгадзе.
ромбики
ромбики
Частина журналістів повністю підтримувала Василя Миколайовича в його діяльності на благо народу України та інших держав, інша частина постійно цькувала, поширювала інформаційні наклепи, з цинічним використанням імені письменника, як “ширми-страшилки”.    
     - Після трагічної смерті матері та батька у 2003 р. Василь Кредо веде закритий від зовнішнього світу  цивільно-чернечий спосіб життя, спираючись на постійну підтримку священнослужителів різних конфесій, які глибоко шанували і шанують його християнську творчість.   
  ЗМІ  постійно (з 1997 р. і донині) інформували /і продовжують інформувати/ про «якісь-десь» виступи письменника, ніколи не надаючи ні фото, ні відеоматеріалів, не вказуючи адрес приміщень виступу.
  Виник унікальний феномен “ВАСИЛЯ КРЕДО”: про якого постійно /з 1997 р. і  донині/  писали-пишуть сотні газет в Україні та за кордоном, але відомого в усьому світі християнського письменника  (твори якого поширені у понад 40-ка країнах світу) реально до сьогодення ніхто, окрім рідних та найближчих учнів, не бачив, оскільки він повністю відмовився від сучасних засобів зв’язку, зневірився у цивільно-анархічному грішному житті і тривалий час жив (і живе надалі) у різних монастирях. 
- А в цей час впродовж останніх років, тисячі християн не  можуть дістати книги Василя Кредо, а він сам принципово відмовився від активної публічної та творчої діяльності і продовжує жити в одній повністю ізольованій,   надійній чернецькій келії, абсолютно недоступній ні для журналістів, ні для звичайних людей.
Линеечка указатель
- 07.06.2013.р. учні Василя Кредо створили  в мережі  GOOGLE  благодійний україномовний блог письменника /КРЕДО Василь/  і оприлюднили на ньому оцифрований Віршований Молитвослов.  
На блог  почали щоденно заходити сотні користувачів з усього світу.
14.06.2013 р.  Корпорація GOOGLE  в якості дарунка  сама виставляє у світову мережу Інтернету благодійний  блог письменника Василя Кредо, з можливістю перекладу текстів на 40-к основних мов світу.
01.10.2013. створено російськомовний блог /Василий КРЕДО >    
Провайдери  регулярно інформують: що блоговий комплекс письменника Василя Кредо є беззаперечним лідером серед письменницьких блогів у всесвітній мережі Інтернету.
На даний час він також визнаний інтернет-фахівцями найбільш інформаційно-насиченим серед усіх письменницьких блогів світу (має сотні вичерпних посилань на енциклопедичні та інформаційні Інтернет-джерела на понад 30000 сторінок текстів).
Наразі, у світовій мережі, поки-що це єдиний анімаційний християнський блог, на якому розміщені найкращі світові анімації.
Линеечка указатель
Нині на даному блозі оприлюднено знамениті твори письменника :  ВІРШОВАНУ БІБЛІЮ для дітей "ПОЧАТОК", ВІРШОВАНЕ ЄВАНГЕЛІЄ для дітей , Віршований Молитвослов, поетичний щоденник "Київ-Єрусалим" та інші.
Линеечка указатель
Також оприлюднено сенсаційний рукопис нотаток до містично-історичної кіноепопеї  "ВОДА", в якому розкриваються величезні таємниці злочинно-кримінального спорудження найбільшого та найнебезпечнішого на Землі Дніпровського каскаду водосховищ.
З часом, будуть оприлюднені і інші твори письменника.
Линеечка указатель
Він дозволив нам оцифрувати та оприлюднити усі свої твори та самим опікуватися його  блоговим комплексом (основний україномовний блог та його блог-дублер, російськомовний основний блог та його блог-дублер), який ми створили, а корпорація GOOGLE, вивела їх у світову мережу, забезпечуючи  активне цілодобове функціонування за новітнім програмним забезпеченням одночасного колективного користування.
Линеечка указатель
Линеечка со стрелками

ДАНИЙ БЛОГ:

Линеечка со стрелками

Линеечка указатель
(Містить понад 900-т активованих посилань українською та російськими мовами на енциклопедичні та інформаційні Інтернет-джерела, які разом з підпорядкованими посиланнями представляють 3000 енциклопедичних матеріалів по темах творів даного блогу /це понад 30000 сторінок тексту, включно з величезною кількістю зображень, фотокопій картин, географічних карт, схем-таблиць, фотографій і т. п./.   
Линеечка указатель
ОРИГІНАЛЬНИЙ АВТОРСЬКИЙ ЗМІСТ УСІХ ТВОРІВ ВАСИЛЯ КРЕДО, ОПРИЛЮДНЕНИХ НА ДАНОМУ БЛОЗІ, НАЯВНИЙ ЛИШЕ В УКРАЇНОМОВНОМУ ВАРІАНТІ /або в російськомовному на російському блозі/!
КОМПЮТЕРНО-ТЕХНІЧНІ ПЕРЕКЛАДИ ІНШИМИ МОВАМИ НЕ ВІДОБРАЖАЮТЬ ПОВНОГО АВТОРСЬКОГО ЗМІСТУ ОРИГІНАЛЬНИХ ТЕКСТІВ.
 ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ПУБЛІКАЦІЙ-ОПРИЛЮДНЕННЯ ТВОРІВ Василя КРЕДО ІНШИМИ МОВАМИ ПОТРІБЕН ПРОФЕСІЙНИЙ ФАХОВИЙ ПЕРЕКЛАД!
Линеечка указатель
Даний блог є відкритим і виключно благодійно-християнським! Василь Кредо  дозволяє громадянам, видавцям, ЗМІ (друкованим та інтернетним, теле-радіо та іншим)) а також видавничим суб'єктам, різноманітним юридичним і фізичним особам безкоштовно і в довільному обзязі  користуватися його християнськими творами /поширювати їх/, але посилаючись на даний блог! 
Линеечка указатель
За принциповою вимогою Василя Кредо його християнські твори
 не можуть бути предметом авторського права!
(Оскільки вони є релігійно-християнськими, мають офіційне Благодатне Благословення Церкви і призначені для щоденного вільного користування мільйонами християн України та інших країн планети!)
Линеечка указатель
Тобто, всі юридично-видавничі організації та ЗМІ мають право на відшкодування реальних збитків з розповсюдження творів письменника.
АЛЕ НІХТО І НІКОЛИ З ЮРИДИЧНИХ ОСІБ НЕ МАЄ ПРАВА НІКОМУ З ФІЗИЧНИХ та ЮРИДИЧНИХ ОСІБ СПЛАЧУВАТИ ВИНАГОРОДУ ЗА НАДАННЯ ЧИ ОПУБЛІКУВАННЯ  ТВОРІВ ВАСИЛЯ КРЕДО, оскільки для цього існує  даний благодійний блог письменника!
Линеечка указатель
При публікації християнських творів Василя Кредо, оприлюднених на даному блозі, абсолютно виключене редагування наявних термінів (окрім орфографічних та граматичних помилок), оскільки це порушує релігійну канонічність текстів!
 /Написання багатьох слів з Великих літер у текстах спричинене суворими вимогами традиційної релігійної каноніки або творчим авторським змістовним акцентуванням/.
Линеечка указатель
 Даний сайт не є персональним сайтом Василя Кредо, ним опікуються учні Василя Кредо.  
   Письменник живе в келії в монастирі і з ним немає електронного чи телефонного зв'язку. Прохаємо усіх з розумінням ставитися до даних обставин (він жодним чином не може спілкуватися з користувачами даного блогу).
Линеечка указатель
Ви можете лише надіслати електронного листа головному координатору-волонтеру блогу Амурченко Владиславу      
 / amur.w@ukr.net  /  При реальній важливості ми передамо інформацію письменнику. 
Юридичні особи, журналісти та офіційні особи можуть надіслати інформацію за електронною адресою : /  kredo.wm@gmail.com / 
При важливості ми передамо її письменнику.
Линеечка указатель
ромбики
Блог з творами письменника розташовано в електронних бібліотеках:
-Наукової бібліотеки 
Чернівецького Національного університету
 (Розділ – Інформаційні ресурси, Підрозділ – Інтернет-ресурси)
(просто натисніть стрілкою на дане посилання)
-Бібліотеки
Вінницького державного педагогічного університету
(Розділ – Інтернет-навігатор, Підрозділ – Освітянські сайти /навчальні дисципліни/Філософія/Релігієзнавство,)
Текстове, анімаційне, довідково-активоване насичення сторінок блогу на основі унікально-новітнього програмного забезпечення корпорації GOOGLE здійснює, під творчим керівництвом Василя КРЕДО, головний координатор-волонтер блогерного комплексу / КРЕДО Василь – ХРИСТИЯНСЬКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ /   АМУРЧЕНКО Владислав >amur.w@ukr.net<.
Линеечка указатель
Линеечка со стрелками

Радужные потоки
ПРОХАЄМО ПОВІДОМИТИ ПРО ДАНИЙ БЛОГ СВОЇХ ЗНАЙОМИХ, РІДНИХ ТА РОДИЧІВ!
       Радужные потоки