11.01.2013

БІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ

animated-dividing-line-image-0043

 Коротка біографічна довідка
(буде доповнюватись)


animated-dividing-line-image-0021

- КРЕДО Василь Миколайович народився 7 грудня в  Києві, через десятиліття після завершення другої світової війни. Мати – українка, народилася поблизу Дністра на Поділлі.  Батько – росіянин, народився поблизу Дону, у Воронезькій області Росії. Батьки відійшли у Вічність на початку III тисячоліття.
animated-dividing-line-image-0202
- Закінчив філософський факультет Київського університету ім. Т. Г. Шевченка. За фахом – викладач філософських та суспільствознавчих дисциплін.
animated-dividing-line-image-0202
Його вчителями-наставниками були знамениті філософи-академіки:

-Володимир Шинкарук
- Василь Кремень
-Мирослав Попович
- Олексій Онищенко
animated-dividing-line-image-0202

На 3-му курсі навчання написав наукове дослідження  Визначення філософських категорій- МАЙБУТНЄ, МИНУЛЕ і ДІЙСНЕ, яке отримало 1-ше місце на Всесоюзному конкурсі студентських наукових праць.
Відомий, як філософ-прогнозист, багато його публічних прогнозів здійснилися в суспільному житті України та вселюдської спільноти.
animated-dividing-line-image-0202
Також успішно завершив курс навчання у 2-річному Народному університеті ораторського мистецтва при Товаристві ЗНАННЯ України за фахом -  професійний лектор.
Його викладачами-наставниками в питаннях ораторського мистецтва були:

 -Народний артист України - Ігор Шведов
-Диктор Українського радіо - Петро Бойко
- Диктор Всесоюзного Радіо - Юрій Левітан
- Керівник групи дикторів Центрального телебачення  Ігор Кирилов

animated-dividing-line-image-0202

Він єдиний із студентів вищих учбових закладів  України, успішно пройшов творче стажування у групі дикторів Всесоюзного Центрального телебачення, під керівництвом Ігоря Кирилова, з яким тривалий час підтримував дружні творчі відносини.

animated-dividing-line-image-0202

Після завершення навчання в університеті створив і очолив Київську міську школу ораторського мистецтва молоді, яку на громадських засадах очолює донині в якості Почесного керівника /викладає ораторське мистецтво переважно в духовних учбових закладах/.
animated-dividing-line-image-0202

 З 1996 р. є ченцем у миру (світським ченцем), проживає переважно у лаврах та монастирях.
animated-dividing-line-image-0202
- У 1991 р. створює Віршований молитвослов (складений з 55-ти  громадсько-побутових молитов), який виданий тиражем у 100 000 екз.
animated-dividing-line-image-0202

Cтатті про нього наявні в профілі на Google-Академія:

http://scholar.google.com.ua/citations?user=cLHIzw4AAAAJ&hl=uk
animated-dividing-line-image-0202
  
 - У 1993 р. завершує  роботу над великим епічно-притчевим твором «Слава Богу» (Віршованим Євангелієм  для дітей), який виходить накладом у 20 000 екз.
- У 1994 р. закінчує Віршовану Біблію для дітей  «Початок», яка виходить також накладом у 20 000 екз.
Усі ці твори отримали офіційне письмове благословення ієрархів найбільших християнських церков України:

Блаженнішого Митрополита Володимира 
-Святішого Патріарха Київського Володимира
-Високопреосвященного Кардинала Мар'яна Яворського
Преосвященного єпископа УГКЦ Юліяна  Ґбура


animated-dividing-line-image-0202

- У  1993 р. створює оригінальну філософсько-поетичну трагедію, «Вселенський Суд», яка надрукована незначним накладом.
animated-dividing-line-image-0202

Влітку 1996 р.,  за сприянням релігійних організацій України, відвідав Святу Землю, яку пройшов пішки всіма місцями, пов’язаними з життям Ісуса Христа. У липні місяці мав надзвичайно важливу нагоду бути на прийомі у Всесвятішого Блаженнішого Патріарха Діодора, яка тривала понад 20 хвилин. Василь Кредо був приємно вражений, що Єрусалимський Патріарх знає про його творчість і в його бібліотеці зберігалися усі видані книжки письменника.   
Патріарх благословив релігійні твори Василя Кредо для використання юними та молодими християнами планети. Письменник показав Патріарху рукопис поетичного щоденника «Київ-Єрусалим» і прочитав деякі вірші. Перекладач перекладав зміст віршів Кредо грецькою мовою. Всесвятіший патріарх емоційно відгукувався на кожен вірш і також благословив цей твір письменника на ознайомлення християн і всіх людей доброї волі. 
- Василь Кредо розповів Єрусалимському Патріарху, що працює над великим  епічним твором «ВОДА», в якому розповість про найжахливішу трагедію в історії всесвітнього християнства – будівництво злочинного Дніпровського каскаду штучних морів, коли було  варварськи знищено й вандально затоплено водою понад 1500-т  населених пунктів, понад 1200-ті християнських храмів, понад 3000-чі  кладовищ з понад 3-ма мільйонами могил із хрестами!
Патріарх Діодор благословив Василя Кредо на написання епопеї «Вода» і попрохав розповісти світу про цю величезну трагедію всесвітнього християнства. За його словами, в разі катастрофи гребель Київського, Канівського, Кременчуцького і Запорізького водосховища, може знести найпотужнішу у світі Запорізьку АЕС, від чого є небезпека загибелі мільйонів людей і знищення десятків країн світу, включно з Святою Землею. Також Василь  Кредо попросив Всесвятішого Патріарха благословити його на цивільно-чернечий спосіб життя в якості християнського письменника і взяв обітницю безшлюбності, оскільки лише в такому випадку він мав можливість повністю зосередитись на письменницькій та просвітницькій діяльності серед дітей та молоді.
 Сам автор наголошував: що перебування на Святій Землі, Зустріч зі Всесвятішим Блаженнішим Патріархом Діодором (Теодором), та його Благодатні Благословення стали найважливішими віхами в його цивільному, релігійному, та творчо-письменницькому житті.
 animated-dividing-line-image-0202

- З 1996 р. до 2000-ліття Різдва Христового мав тисячі виступів в Україні та за кордоном серед дітей, молоді та широкої слухацької аудиторії, одночасно ретельно накопичуючи унікальну маловідому серед суспільних верств населення інформацію про вкрай злочинні аспекти будівництва каскаду Дніпровських штучних морів-водосховищ.
animated-dividing-line-image-0202

В 1995 році був обраний Почесним керівником міжнародної громадської групи незалежних фахівців з питань прогнозування соціальних наслідків катастроф і надзвичайних ситуацій.З 2000 р. Василь Кредо припиняє активні виступи через важкі хвороби своїх батьків-інвалідів та значні переслідування  за оприлюднення інформації про небезпечні об’єкти в Україні, які загрожували мільйонам людей. Його переслідували одночасно із знаменитим журналістом Георгієм Гонгадзе.


animated-dividing-line-image-0202

Частина журналістів повністю підтримувала Василя Миколайовича в його діяльності на благо народу України та інших держав, інша частина постійно цькувала, поширювала інформаційні наклепи, з цинічним використанням імені письменника, як “ширми-страшилки”.    
     - Після трагічної смерті матері та батька у 2003 р. Василь Кредо веде закритий від зовнішнього світу  цивільно-чернечий спосіб життя, спираючись на постійну підтримку священнослужителів різних конфесій, які глибоко шанували і шанують його християнську творчість.   
  ЗМІ  постійно (з 1997 р. і донині) інформували /і продовжують інформувати/ про «якісь-десь» виступи письменника, ніколи не надаючи ні фото, ні відеоматеріалів, не вказуючи адрес приміщень виступу.
  Виник унікальний феномен “ВАСИЛЯ КРЕДО”: про якого постійно /з 1997 р. і  донині/  писали-пишуть сотні газет в Україні та за кордоном, але відомого в усьому світі християнського письменника  (твори якого поширені у понад 40-ка країнах світу) реально до сьогодення ніхто, окрім рідних та найближчих учнів, не бачив, оскільки він повністю відмовився від сучасних засобів зв’язку, зневірився у цивільно-анархічному грішному житті і тривалий час жив (і живе надалі) у різних монастирях. 
- А в цей час впродовж останніх років, тисячі християн не  можуть дістати книги Василя Кредо, а він сам принципово відмовився від активної публічної та творчої діяльності і продовжує жити в одній повністю ізольованій,   надійній чернецькій келії, абсолютно недоступній ні для журналістів, ні для звичайних людей.

- 07.06.2013.р. учні Василя Кредо створили  в мережі  GOOGLE  благодійний україномовний блог письменника /КРЕДО Василь/  і оприлюднили на ньому оцифрований Віршований Молитвослов.  
На блог  почали щоденно заходити сотні користувачів з усього світу.
14.06.2013 р.  Корпорація GOOGLE  в якості дарунка  сама виставляє у світову мережу Інтернету благодійний  блог письменника Василя Кредо, з можливістю перекладу текстів на 40-к основних мов світу.
01.10.2013. створено російськомовний блог /Василий КРЕДО >    
Провайдери  регулярно інформують: що блоговий комплекс письменника Василя Кредо є беззаперечним лідером серед письменницьких блогів у всесвітній мережі Інтернету.
На даний час він також визнаний інтернет-фахівцями найбільш інформаційно-насиченим серед усіх письменницьких блогів світу (має сотні вичерпних посилань на енциклопедичні та інформаційні Інтернет-джерела на понад 30000 сторінок текстів).
Наразі, у світовій мережі, поки-що це єдиний анімаційний християнський блог, на якому розміщені найкращі світові анімації.
animated-dividing-line-image-0202
Нині на даному блозі оприлюднено знамениті твори письменника :  ВІРШОВАНУ БІБЛІЮ для дітей "ПОЧАТОК", ВІРШОВАНЕ ЄВАНГЕЛІЄ для дітей , Віршований Молитвослов, поетичний щоденник "Київ-Єрусалим" та інші.
animated-dividing-line-image-0202
Також оприлюднено сенсаційний рукопис нотаток до містично-історичної кіноепопеї  "ВОДА", в якому розкриваються величезні таємниці злочинно-кримінального спорудження найбільшого та найнебезпечнішого на Землі Дніпровського каскаду водосховищ.
З часом, будуть оприлюднені і інші твори письменника.
animated-dividing-line-image-0202
Він дозволив нам оцифрувати та оприлюднити усі свої твори та самим опікуватися його  блоговим комплексом (основний україномовний блог та його блог-дублер, російськомовний основний блог та його блог-дублер), який ми створили, а корпорація GOOGLE, вивела їх у світову мережу, забезпечуючи  активне цілодобове функціонування за новітнім програмним забезпеченням одночасного колективного користування.

animated-dividing-line-image-0202

      animated-dividing-line-image-0021


ДАНИЙ БЛОГ:

(Містить понад 900-т активованих посилань українською та російськими мовами на енциклопедичні та інформаційні Інтернет-джерела, які разом з підпорядкованими посиланнями представляють 3000 енциклопедичних матеріалів по темах творів даного блогу /це понад 30000 сторінок тексту, включно з величезною кількістю зображень, фотокопій картин, географічних карт, схем-таблиць, фотографій і т. п./.   
animated-dividing-line-image-0202
ОРИГІНАЛЬНИЙ АВТОРСЬКИЙ ЗМІСТ УСІХ ТВОРІВ ВАСИЛЯ КРЕДО, ОПРИЛЮДНЕНИХ НА ДАНОМУ БЛОЗІ, НАЯВНИЙ ЛИШЕ В УКРАЇНОМОВНОМУ ВАРІАНТІ /або в російськомовному на російському блозі/!
КОМПЮТЕРНО-ТЕХНІЧНІ ПЕРЕКЛАДИ ІНШИМИ МОВАМИ НЕ ВІДОБРАЖАЮТЬ ПОВНОГО АВТОРСЬКОГО ЗМІСТУ ОРИГІНАЛЬНИХ ТЕКСТІВ.
 ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ПУБЛІКАЦІЙ-ОПРИЛЮДНЕННЯ ТВОРІВ Василя КРЕДО ІНШИМИ МОВАМИ ПОТРІБЕН ПРОФЕСІЙНИЙ ФАХОВИЙ ПЕРЕКЛАД!
animated-dividing-line-image-0202
Даний блог є відкритим і виключно благодійно-християнським! Василь Кредо  дозволяє громадянам, видавцям, ЗМІ (друкованим та інтернетним, теле-радіо та іншим)) а також видавничим суб'єктам, різноманітним юридичним і фізичним особам безкоштовно і в довільному обзязі  користуватися його християнськими творами /поширювати їх/, але посилаючись на даний блог! 
animated-dividing-line-image-0202
За принциповою вимогою Василя Кредо його християнські твори
 не можуть бути предметом авторського права!
(Оскільки вони є релігійно-християнськими, мають офіційне Благодатне Благословення Церкви і призначені для щоденного вільного користування мільйонами християн України та інших країн планети!)
animated-dividing-line-image-0202
Тобто, всі юридично-видавничі організації та ЗМІ мають право на відшкодування реальних збитків з розповсюдження творів письменника.
АЛЕ НІХТО І НІКОЛИ З ЮРИДИЧНИХ ОСІБ НЕ МАЄ ПРАВА НІКОМУ З ФІЗИЧНИХ та ЮРИДИЧНИХ ОСІБ СПЛАЧУВАТИ ВИНАГОРОДУ ЗА НАДАННЯ ЧИ ОПУБЛІКУВАННЯ  ТВОРІВ ВАСИЛЯ КРЕДО, оскільки для цього існує  даний благодійний блог письменника!
animated-dividing-line-image-0202
При публікації християнських творів Василя Кредо, оприлюднених на даному блозі, абсолютно виключене редагування наявних термінів (окрім орфографічних та граматичних помилок), оскільки це порушує релігійну канонічність текстів!
 /Написання багатьох слів з Великих літер у текстах спричинене суворими вимогами традиційної релігійної каноніки або творчим авторським змістовним акцентуванням/.
animated-dividing-line-image-0202
 Даний сайт не є персональним сайтом Василя Кредо, ним опікуються учні Василя Кредо.  
   Письменник живе в келії в монастирі і з ним немає електронного чи телефонного зв'язку. Прохаємо усіх з розумінням ставитися до даних обставин (він жодним чином не може спілкуватися з користувачами даного блогу).
animated-dividing-line-image-0202
Ви можете лише надіслати електронного листа головному координатору-волонтеру блогу Амурченко Владиславу      
 / amur.w@ukr.net  /  При реальній важливості ми передамо інформацію письменнику. 
Юридичні особи, журналісти та офіційні особи можуть надіслати інформацію за електронною адресою : /  kredo.wm@gmail.com / 
При важливості ми передамо її письменнику.

animated-dividing-line-image-0202
Блог з творами письменника розташовано в електронних бібліотеках:

Вінницького державного педагогічного університету
(Розділ – Інтернет-навігатор, Підрозділ – Освітянські сайти /навчальні дисципліни/Філософія/Релігієзнавство,)
Текстове, анімаційне, довідково-активоване насичення сторінок блогу на основі унікально-новітнього програмного забезпечення корпорації GOOGLE здійснює, під творчим керівництвом Василя КРЕДО, головний координатор-волонтер блогерного комплексу / КРЕДО Василь – ХРИСТИЯНСЬКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ /   АМУРЧЕНКО Владислав >amur.w@ukr.net<.

animated-dividing-line-image-0202


animated-dividing-line-image-0021

animated-dividing-line-image-0043
ПРОХАЄМО ПОВІДОМИТИ ПРО ДАНИЙ БЛОГ СВОЇХ ЗНАЙОМИХ, РІДНИХ ТА РОДИЧІВ!
animated-dividing-line-image-0043