11.01.2013

╬► ДУЖЕ ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ про БЛОГ ‼ ◄╬


animated-dividing-line-image-0043

©                
1).  -  Інформуємо усіх відвідувачів блогів Василя Кредо про те, що згідно нових суворих привил GOOGLE, спричинених відповідними рішеннями Європейського Союзу з авторських прав, з 1 червня 2016 категорично заборонено у всіх блогах системи Blogspot використовувати анімації з світових соціальних мереж. 
animated-dividing-line-image-0202
#
2). -  Згідно цих суворих правил, з 1 червня 2016 року усі існуючі сторінки-розділи даного блогу НАЗАВЖДИ ПОВНІСТЮ ЗАБЛОКОВАНІ для будь-яких найменших редагувань (і тексту і зображень, а створення нових сторінок можливе лише в текстовому варіанті (тобто без будь-яких анімацій).
animated-dividing-line-image-0202
®
3). -  На щастя, ці закони і правила не мають зворотньої сили і ви усі і надалі зможете щоденно насолоджуватися найкращими світовими анімаціями цього унікального (єдиного у всьому світі) анімаційного християнського блогу. Ми безмежно щасливі, що встигли вдало анімаційно оформити усі україномовні та російськомовні блоги Василя Кредо, оскільки нині це було б абсолютно неможливим!
animated-dividing-line-image-0202
4). - Також, ніхто у майбутньому в найближчі десятиліття не зможе створити будь-який анімаційний блог в системі GOOGLE, що робить існуючі анімаційні блоги Василя Кредо абсолютно ексклюзивними у світових соціальних мережах.
animated-dividing-line-image-0202
5). - Прохаємо усіх відвідувачів - з розумінням поставитися до того, що надалі ми не маємо жодної технічної можливості редагувати існуючі анімаційні сторінки даного блогу. Тому, найближчі роки Ви зможете знайомитися з усіма анімаційними розділами блогу у тому вигляді, якому вони існували станом на 1 червня 2016 року.
ПРОБЛЕМА: На жаль, при зникненні деяких анімацій у блозі, ми нічого і ніколи не зможемо зробити. Деякі автори анімацій замінюють їх на своїх сайтах і на наших блогах з'являються змінені зображення, які не відповідають змісту конкретного розділу творів. Тому при повній невідповідності зображень певному тексту - ми нічого не можемо вдіяти! Дуже прохаємо усіх користувачів з мудрим розумінням ставитися до абсолютно тупикової ситуації, за якої ми не маємо нині найменшої можливості будь-яким чином впливати на зображення у блогах.
 Також: ми не маємо жодної можливості виправляти можливі  текстові помилки у наявних анімаційних сторінках блогу.
animated-dividing-line-image-0202
@
6). -  Нагадуємо усім читачам, що даний блог не є особистим блогом Василя КРЕДО.  Даний блог створено його учнями виключно для цілодобового вільного ознайомлення з його унікальними творами на усіх континентах нашої планети. Письменник є ченцем, постійно живе в ізольованій келії без сучасних засобів звязку і ні з ким не веде жодного листування чи контактування. Прохаємо усіх глибоко поважати цей свідомий духовний вибір християнського письменника-богослова.
animated-dividing-line-image-0202
З великою повагою до усіх, група учнів, які створили усі анімаційні сторінки блогів Василя КРЕДО.

animated-dividing-line-image-0202


animated-dividing-line-image-0043

   Зміст розділів блогу присвячується 2000-річчю Голгофи та Вознесіння Ісуса Христа, яке буде урочисто відзначатися усім людством у 2033 році.
animated-dividing-line-image-0043